У Стрию затримали «злодіїв в законі»: що відомо

У місті Стрий Львівської області затримали двох «злодіїв в законі», проти яких Рада нацбезпеки раніше ввела персональні санкції. Затримані – росіянин Віктор Панюшин та грузин Реваз Катамадзе. Читайте всі новини Львова і Львівської області.

Не забудьте підписатися на канал Lviv.vgorode.ua в Telegram.

Першими про гучне затримання «злодіїв в законі» повідомили на сайті журналістських розслідувань Dетектив INFO. І Віктор Панюшин, і Реваз Катамадзе фігурують у списку сформованому правоохоронними органами, у якому є 557 «злодіїв в законі». Цим людям вже заблокували активи, заборонили в’їзд на територію України і скасували можливість перебування на її території.

Спецоперацію провела СБУ 28 травня у Стрию. Затриманий 62-річний росіянин Віктор Панюшин відомий у кримінальному світі як «Вітя Пан». Бандита розшукує Інтерпол. Другий затриманий – Реваз Катамадзе – 47 років. Він грузин, уродженець міста Зестафоні, однак немає жодного громадянства. У злочинному світі Катамані знають як «Магало» або «Резо». За інформацією журналістів, Реваза Катамадзе відправили із Стрия до Миколаївської області у пункт тимчасового перебування осіб без громадянства.

Обох затриманих мають примусово видворити за межі України.

У пресслужбі СБУ Львівщини відмовилися поки що повідомляти будь-які деталі цього затримання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.