Як вберегтися: у червні прогнозують магнітні бурі

У червні 2021 року прогнозують лише дві магнітні бурі. Вони можуть впливати на самопочуття метеозалежних людей. Читайте всі новини Львова за сьогодні.

Не забудьте підписатися на канал Lviv.vgorode.ua в Telegram.

Магнітні бурі можуть відчуватися як емоційно, так і фізично. Люди можуть скаржитися на погане самопочуття, болі і, навіть, нервові зриви.

Перший місяць літа очікується зі спокійною магнітосферою, проте в першій частині червня все ж буде кілька незначних бур.

8 червня проявить себе перша магнітна буря. Вона буде досить слабкою, втім може так чи інакше повпливати на метеозалежних людей. Вони можуть відчувати погіршення самопочуття, головний біль чи підчищення/зниження тиску.

Друга магнітна буря відбудеться 9 червня. Вона теж буде слабкою, тому не варто хвилюватися. Слід провести цей день активно, аби мінімізувати вплив на організм. Люди можуть скаржитися на погіршення настрою, що може спричинити сварки і конфлікти.

ЯК ПЕРЕЖИТИ МАГНІТНІ БУРІ У ЧЕРВНІ 2021

Спіть не менше 7 годин. Сон дуже важливий у такий буремний період;

Додайте у щоденне харчування сезонні фрукти та овочі. Організм має отримувати достатньо вітамінів та мінералів;

Пийте багато води й орієнтуйтеся на відчуття голоду та спраги;

Не вживайте кофеїну та спиртного. Вони можуть погіршити ваше самопочуття;

Проконсультуйтеся з лікарем щодо ваших хронічних захворювань;

Додайте у розклад дня спорт або ж активний відпочинок. Така допомога впливає і морально, і фізично.

ЧИ СПРАВДІ МАГНІТНІ БУРІ ВПЛИВАЮТЬ НА ЗДОРОВ’Я І САМОПОЧУТТЯ ЛЮДЕЙ

Варто розуміти, що такий вплив не доведений ні медиками, ні вченими. Тому якщо ви часто почуваєте себе знесиленими чи відчуваєте біль – зверніться до свого сімейного лікаря, проведіть обстеження організму та пройдіть курс лікування. Не варто звинувачувати у своєму поганому самопочутті погоду чи магнітні бурі.

Нагадаємо, цього року буде спостерігатися ретроградність Сатурна, яка триватиме з травня по жовтень. Цю планету астрологи вважають “керівником” шляху людини у її власній долі.

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.