Збільшать кількість медбригад, які працюють у Центрі вакцинації населення

Кількість медичних бригад, які проводять вакцинацію у Центрі вакцинації населення в одну зміну, буде збільшена. Минулих вихідних дві бригади працювали в першу зміну з 10:00 до 15:00, інші дві бригади – у другу, з 15:00 до 19:00. Тепер кількість бригад на одній зміні планують збільшити до трьох.

Про це на сьогоднішньому брифінгу щодо епідситуації на Львівщині розповів Олег Когут, регіональний координатор з вакцинації населення від коронавірусної інфекції на Львівщині, пише Dailylviv.

«Станом на сьогодні Львівщина знаходиться на третьому місці в Україні по темпах вакцинації. Триває вакцинування другою дозою. Саме для збільшення темпів вакцинації організовано роботу Центру на Арені “Львів”. Дякуючи ІТ-кластеру, який напрацював схему вакцинування своїх працівників, та спільним зусиллям обласної та міської влади, запуск цього пілотного проєкту став можливим у Львові», – зазначив Олег Когут.

Він також повідомив, що у Моршині із запланованих 70 % вже провакцинували 64 % населення міста. Окрім того, найближчим часом очікується надходження на Львівщину близько 16 тис доз вакцини «Pfizer».

Вакцинація на Львівщині в цифрах:

    за останню добу провакциновано 430 осіб;
    станом на сьогодні в області провакциновано 79 174 особи (одна доза – 72 939, дві дози – 6235);
    на разі Львівщина знаходиться на третьому місці по темпах вакцинації в Україні після міста Києва (123 311 осіб) та Дніпропетровської області (92 294);
    по Львівській області вакциною  «Covieshield»  провакциновано – 38 403 особи, «Astra Zeneca» – 24 560, «Coronavac» – 11 531, «Pfizer» – 4680 осіб.

На Арені Львів відкривають перший в Україні центр вакцинації населення. Як працюватиме

На Львівщині у рази збільшилася кількість досліджень і виявлених коронавірусних хворих

Козицький повідомив, скільки осіб за вихідні щеплять на Арені Львів

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.