На Львівщину прибуло ще майже 40 тисяч доз CoronaVac

3 червня на Львівщину прибуло  38 800 доз вакцини проти коронавірусу CoronaVac. Ними продовжать щеплення цільових груп населення відповідно до черг вакцинації.

Про це повідомляє ЛОДА.

«Сьогодні Львівщина отримала ще майже 40 тисяч доз вакцини «Coronavac». Ними продовжать щеплення цільових груп населення відповідно до черг вакцинації… На вихідні Центр вакцинації продовжить свою роботу. Також будуть дві додаткові бригади, які вакцинуватимуть населення. Зазначу, що загалом станом на сьогодні в області вже отримали щеплення понад 70 тисяч осіб. Закликаю мешканців не нехтувати цією можливістю та вакцинуватись, адже вакцинація на сьогодні – єдиний спосіб вберегти себе від коронавірусної недуги», — написав на своїй сторінці у Фейсбуці Максим Козицький, голова Львівської ОДА.

Як зазначив регіональний координатор з питань вакцинації проти коронавірусної інфекції у Львівській області Олег Когут, ці вакцини продовжують для щеплення цільових груп населення відповідно до черг вакцинації. А саме вакцинуватимуть працівників санаторно-курортних закладів, прокуратури, патрульної поліції, сфери паливно-енергетичного комплексу, органів державної лісової охорони, спецзв’язку, маломобільні групи населення, осіб з листа очікування додатку «Дія», тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.