На вулиці Щурата у Львові з’явиться новий сквер

У планах – доєднати цю зелену зону до нещодавно створеного скверу ім. Івана-Віталія Берези на вул. Миколайчука, 18.

На вулиці Щурата у Львові з’явиться новий сквер. Йдеться про ділянку по сусідству зі сквером імені Івана-Віталія Берези. Про це повідомили в департаменті містобудування Львівської міськради.

«Аби не ризикувати і не чекати появи, скажімо, несанкціонованого МАФу на цій ділянці, місто ініціювало створення нового скверу», – йдеться в повідомленні.

У планах – доєднати цю зелену зону до нещодавно створеного скверу ім. Івана-Віталія Берези на вул. Миколайчука, 18, межі якого у березні саме затвердили на сесії ЛМР. Сквер створили на території площею більш ніж гектар поряд зі школою № 97 і назвали на честь мешканця вулиці Щурата і воїна, який загинув у зоні АТО 2014 року.

Невдовзі на вулиці Щурата має з’явитися новий житловий квартал зі школою та садочком. Створення скверу підтримали профільні комісії. На черзі – голосування на сесії. Загалом цьогоріч управління земельних ресурсів Департаменту містобудування ЛМР готує матеріали на створення п’яти нових скверів у Львові.

Нагадаємо, що в мікрорайоні Рясне на вулиці Величковського планують облаштувати сквер. Окрім того, сквер площею 0,5 га хочуть створити і у мікрорайоні Під Голоском  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.