Скандал: в Ужгородському університеті замість студентів-медиків іспити складали підставні люди (ФОТО, ВІДЕО)

 

Скандал в ужгородському університеті: майбутні медики посилали на іспит замість себе підставних осіб.

Як повідомив на своїй сторінці у “Facebook” заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, поліція Закарпаття, разом з підрозділом міграційної поліції, викрила факт масованої фальсифікації паспортів студентів, які повинні були складати спеціальний іспит для медиків — «КРОК».

«Встановлено, що 20 студентів за гроші найняли інших студентів, які повинні були вклеїти свої фото в паспорти тих, хто повинен був складати іспит за них. Кількість фальсифікаторів може бути ще більшою.  Завдяки порядній позиції окремих співробітників медичного університету, які помітили факт вклейки чужих фото і викликали поліцію, масову фальсифікацію іспиту на високе звання медика було припинено поліцією», — зазначив Геращенко.

Як повідомляється, на Закарпатті поліцейські проводять відпрацювання по боротьбі та протидії нелегальній міграції. 2 червня оперативники відділу міграційної поліції регіону навідалися з перевіркою до місцевого університету, де серед студентів чимало іноземних громадян.

 

У результаті поліцейські разом із представниками Центру тестування при Міністерстві охорони здоров’я України припинили та задокументували факт махінацій з документами.

За заздалегідь продуманою схемою, замість справжніх студентів-медиків іспит прийшли складати інші юнаки та дівчата. Саме їхні фото були вклеєні у паспорти замість справжніх фотографій. Відповідно — іспит фактично складали одні особи, а юридично бали мали зарахуватися на ім’я інших осіб, тобто діючих студентів університету.

Наразі, співробітники відділу міграційної поліції спільно зі слідчими Головного управління поліції Закарпаття проводять документування злочину та спілкуються з усіма фігурантами. Окрім цього поліцейські перевіряють чи причетні до махінацій викладачі та адміністрація навчального закладу.

Слідчі вирішують питання про відкриття за цим фактом кримінального провадження за ч. 3 ст. 358 Кримінального кодексу України, тобто підроблення документів. У ході слідства буде встановлено усі обставини справи та усіх причетних до злочину.

 

 

 

 

 

Tags: студент

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.