У приватній клініці Одеси пацієнтку засмоктало в апарат МРТ разом з інвалідним візком (ФОТО)

 

В Одесі в приватній клініці, на вулиці Космонавтів, 10, сталася надзвичайна подія. Під час проходження МРТ постраждала пацієнтка з інвалідністю — її буквально засмоктало в апарат.

Як повідомляє ТСН, інцидент стався учора, 2 червня.

“Причиною цього відносно трагічного інциденту стала груба необережність з боку тієї особи, яка супроводжувала пацієнтку на проведення томографії. Перед процедурою був проведений інструктаж із техніки безпеки з усіма учасниками обстеження, вони розписалися. У приміщенні, де стоїть томограф, дуже сильне магнітне поле. Та жінка, яка привезла і супроводжувала пацієнтку на металевому візку, ймовірно, не усвідомила, що техніку безпеки потрібно дотримуватися і після проведення процедури. Коли вона вирішила вкотити крісло в приміщення, де стоїть томограф, і підкотити його ближче до пацієнтки, щоб потім перекласти її на крісло — це крісло було втягнуте в томограф силою магнітного поля”, — розповів юрист медзакладу, адвокат Анатолій Богачев.

 

У результаті постраждала пацієнтка, яка перебувала на обстеженні та медпрацівниця центру. Травмовану пацієнтку забрали до медзакладу з тілесними ушкодженнями.

За словами адвоката, клініка показала правоохоронцям підписаний інструктаж із підписами клієнтів і описом ситуації. У своїй заяві постраждала перепросила, що її знайома порушила техніку безпеки і переживала за долю апарату МРТ.

У результаті інциденту також постраждав томограф вартістю понад 100 тисяч доларів — він не працює. Збитки медклініка ще не підрахувала.

 

 

 

 

 

Tags: МРТ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.