10 червня планують розпочати реконструкцію перехрестя пр. Чорновола – вул. Під Дубом

З 10 червня планують розпочати роботи з реконструкції перехрестя пр. Чорновола і вул. Під Дубом. Виконуватиме роботи ТзОВ «Галич БК», вартість реконструкції 544 тис грн.

Як повідомили у Галицькій РА, на рух громадського транспорту роботи не вплинуть, об’їздів не передбачається. Можливі ситуативні перекриття, або перекриття однієї зі смуг для руху транспорту, інформує пресслуужба ЛМР, пише Dailylviv.

«Перехрестя пр. Чорновола і вул. Під Дубом доволі складне. Видимість для автотранспорту на цьому перехресті обмежена, а пропускна можливість тротуару є низькою – через це тут вже було кілька випадків трагічних ДТП. Тому прийняли рішення провести реконструкцію перехрестя, в результаті якої буде випрямлена траєкторія руху транспорту. Тобто плануємо посунути тротуар і розширити проїжджу частину», – повідомили у Галицькій РА.

Планується, що на рух громадського транспорту роботи з реконструкції перехрестя пр. Чорновола і вул. Під Дубом не вплинуть, об’їздів не передбачається. Можливі ситуативні перекриття, або перекриття однієї зі смуг для руху транспорту.

Нагадаємо, у Львові визначено 17 проблемних перехресть, на яких потрібно провести зміни в організації дорожнього руху для зменшення аварійних ситуацій та пришвидшення руху транспорту на них.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.