На батьківщину повернувся капітан судна “Avant Garde”, якого п’ять років утримували на Шрі-Ланці (фото)

 

До Україну повернувся капітан судна “Avant Garde” Геннадій Гаврилов після п’яти років утримували на Шрі-Ланці за підозрою в незаконному ввезенні зброї.

Про це повідомив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба у “Twitter”.

«Вітаю з поверненням додому українського капітана судна Avant Garde Геннадія Гаврилова, якого з 2016 року утримували на Шрі-Ланці за безпідставними звинуваченнями. Дипломати були поруч і боролися за звільнення. Наприкінці травня суд нарешті його виправдав», — написав він.

Вітаю з поверненням додому українського капітана судна “Avant Garde” Генадія Гаврилова, якого з 2016 року утримували на Шрі-Ланці за безпідставними звинуваченнями. Дипломати були поруч і боролися за звільнення. Наприкінці травня суд нарешті його виправдав. Нині він вже в Одесі 🇺🇦✌️

 

Подія сталася ще у жовтні 2015-го року судно стояло на якорі поза територіальними водами Шрі-Ланки за вказівкою компанії-оператора судна. Гаврилов очікував дозволу на захід у порт, але “Avant Garde” був затриманий шріланкійською владою і примусово заведений в територіальні води Шрі-Ланки. Судно поставили на стоянку в порту, а Гаврилов залишився на борту як капітан.

23 червня 2016-го року український капітан був заарештований за незаконне ввезення зброї в країну. З того часу йому не дозволяли залишати територію держави і довгий час не висували жодних звинувачень.

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.