На Львівщині поліцейські за три дні оштрафували понад 300 порушників-пішоходів

 

Від 1 червня співробітники секторів  реагування патрульної поліції територіальних підрозділів поліції Львівщини та Управління патрульної поліції у Львівській області задокументували 303 факти порушення пішоходами Правил дорожнього руху. Про це інформують у відділі комунікації поліції Львівської області.

Відповідно за три дні поліцейські притягнули до відповідальності понад 300 порушників-пішоходів.

Загалом, від початку 2021 року на дорогах Львова та області сталися 219 дорожньо-транспортних пригод за участю пішоходів, в яких загинули 28 (у тому числі 1 дитина) і травмовані 208 осіб (у тому числі 54 дитини).

 

З них з вини пішоходів сталися 47 дорожньо-транспортних пригод, в яких 11 осіб загинули та 38 отримали тілесні ушкодження.

Нагадаємо, що від початку літа триває операція «Пішохід», метою якої є зниження рівня травмування пішоходів та інших учасників дорожнього руху. Правоохоронці виявляють та фіксують факти порушення водіями правил проїзду пішохідних переходів, а також порушення Правил дорожнього руху пішоходами. Крім того, поліцейські роз’яснюють пішоходам правила безпечної поведінки на дорогах.

Будьте обережні, бережіть своє життя та здоров’я! 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.