На Львівщину прибула партія вакцини Coronavac

В області провакциновано вже більше як 70 тис. людей.

На Львівщину прибула чергова партія вакцини «Coronavac», в кількості 38 800 доз. Про це повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

«Сьогодні Львівщина отримала ще майже 40 тисяч доз вакцини «Coronavac». Ними продовжать щеплення цільових груп населення відповідно до черг вакцинації. На вихідні Центр вакцинації продовжить свою роботу. Також будуть дві додаткові бригади, які вакцинуватимуть населення. Зазначу, що загалом станом на сьогодні в області вже отримали щеплення понад 70 тисяч осіб», – написав на своїй сторінці у Фейсбуці Максим Козицький.

МОЗ зареєструвало вакцину AstraZeneca, вироблену в ЄС. Вона прибуде до кінця тижня

Зараз вакцинуватимуть працівників санаторно-курортних закладів, прокуратури, патрульної поліції, сфери паливно-енергетичного комплексу, органів державної лісової охорони, спецзв’язку, маломобільні групи населення, осіб з листа очікування додатку «Дія», тощо.

Нагадаємо, що 1 червня 2021 року Всесвітня організація охорони здоров'я схвалила вакцину CoronaVac виробництва Sinovac Biotech для екстреного застосування. Вакцина відповідає міжнародним стандартам безпечності, ефективності та якості.

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.