Сцену Львівського оперного театру модернізують за 2 млн доларів

А головний корпус Львівського національного університету ім. І. Франка реставрують за 36 млн грн.

Львівська національна галерея мистецтв імені Б.Г. Возницького уклала договір із приватною підприємицею Наталією Семченко на виготовлення проєкту мультифункціонального мистецького простору. Проєктно-кошторисна документація коштуватиме галереї 3,6 млн грн.

Про це повідомляють Наші гроші.Львів, пише Dailylviv. 

Розроблення документації фінансується державним інвестиційним проєктом, а головним розпорядником зазначено Міністерство культури та інформаційної політики.

Загалом у бюджеті Львівщини передбачено державних інвестиційних проєктів на 277 млн грн. Серед них найбільшими є модернізація сцени Львівського оперного театру (54,5 млн грн) та реставрація головного корпусу Львівського національного університету ім. І. Франка (36 млн грн).

Роботи виконуватимуть у три стадії. Спершу техніко-економічне обґрунтування: проведуть інженерне обстеження прилеглих будівель та археологічні дослідження. Згодом виготовлять проєкт та робочу документацію. Завершать роботу до кінця 2021 року.

Передбачається влаштування пасажу та покриття у внутрішньому дворі на вул. Стефаника, 3. А ще побудують будівлю фондосховища із підвальними приміщеннями. Також передбачать місце для проведення презентацій, виставок, майстер-класів, прес-конференцій.

Будівля, ймовірно, матиме 3 поверхи, але поверховість уточнять після отримання містобудівних умов та обмежень. У фондосховищі потрібно забезпечити температурно-вологісний режим. У будівлі передбачать вантажний та пасажирський ліфти, систему сигналізації та систему пожежогасіння, заснованої на принципі витіснення повітря інертним газом.

Окрім переможця, участь у торгах взяли ще два учасники: ТОВ «Інститут проектування Комфортбуд» та ПП «Галич-центр». Пропозиція першої фірми була на 1 гривню дешевшою. Але тендерний комітет відхилив учасника. Компанія не наклала на пропозицію кваліфікований електронний підпис (КЕП).

Очікувана вартість закупівлі становила 3,97 млн грн, тому економія на тендері становить 9,6%.

Приватна підприємиця Наталія Семенченко зареєстрована у Львові, а її основним видом діяльності є діяльність у сфері архітектури. Окрім Семенченко, над проєктом працюватимуть два архітектори, шість інженерів-проєктувальників та експерт.

З початку 2020 року Наталія Семенченко підписала 11 договорів на 5,5 млн грн.

Три міські публічні бібліотеки увійшли в десятку найкращих на Львівщині

Суддя у Львові скасувала межі об’єкта всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

За найкращий проєкт СІЗО у Львові дадуть кілька тисяч доларів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.