У лікарні швидкої допомоги чоловіку ліквідували гнійник хребта

Новітні операції на хребті в лікарні швидкої медичної допомоги – можливість рятувати ще більше життів. Малоінвазивно, з мікродоступу в 3 мм, медики ліквідували гнійні вогнища хребта, звільнивши спинний мозок та врятувавши таким чином життя 55-річному пацієнту з Яворівщини.

Про це повідомляє ЛМР.

Пацієнт звернувся зі скаргами на нестерпний біль в спині, затримку сечі та повне виснаження організму. Попередньо в іншому закладі чоловіку встановили діагноз спондилодисцит, тобто запальний процес в міжхребцевому диску та прилягаючих тілах хребців на декількох рівнях, множинні гнійники навколо хребта та перетискання спинного мозку.

«Для чоловіка це були справжні тортури – і він звернувся за допомогою до нас. Ситуація складна: сечі немає, нирки відмовляють, тиск низький. Зваживши всі ризики, медики прийняли рішення оперувати. Так, із застосуванням сучасних малоінвазивних методик, було ліквідовано гнійні вогнища хребта та звільнено спинний мозок. Операція пройшла вдало, стан пацієнта – стабільний. Сьогодні він уже відчуває значне полегшення та у чоловіка разом з апетитом прокинулось бажання жити та проходити реабілітацію», — розповіли в міській лікарні швидкої медичної допомоги.

Лікарі наголошують, що причинами розвитку спондилодисциту зазвичай є цукровий діабет, цироз, інфекційні захворювання нирок, ревматичні захворювання, спінальні травми, попередьо проведені операції на хребті та навіть тривала алкогольна залежність. Тому вкотре закликають людей не нехтувати своїм здоров’ям та хоча б один раз на рік проходити планові медичні обстеження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.