Загибель львівського школяра на водоспаді: як почувається госпіталізована класна керівничка

Класна керівничка школяра, який 2 червня загинув під час екскурсії на водоспад Кам’янка, досі перебуває у реанімації у Сколівській центральній районній лікарні. Її стан оцінюють як середньої важкості.

Не забудьте підписатися на канал Lviv.vgorode.ua в Telegram.

«Учора після складної ситуації, яка трапилася на водоспаді, у нашу лікарню госпіталізували 45-річну вчительку. На даний момент її стан середньої важкості, вона потребує дообстеження», – розповів директор Сколівської ЦРЛ Олег Андрусишин у коментарі виданню Твоє місто.

Після трагедії вчительку госпіталізували із серцевим нападом. Тепер її готують до комп’ютерної томографії, про перевід в іншу лікарню не йдеться.

«Жінка перебуватиме у нас, її ніде не перевозитимуть. Зараз їй потрібно зробити КТ. Коли буде результат, тоді вирішуватимемо, яким буде подальше лікування пацієнтки і де саме», – додав Олег Андрусишин.

Нагадаємо, 2 червня на Стрийщині сталась трагедія – учень шостого класу львівської школи №82 загинув під час шкільної екскурсії на водоспад Кам’янка. Хлопчик підійшов близько до водоспаду, послизнувся і впав у воду.

Класна керівниця хлопчика, який втопився у водоспаді Кам’янка, отримала серцевий напад. Її госпіталізували у Сколівську районну лікарню. Також постраждав вчитель, який кинувся рятувати дитину, – він наковтався води та отримав переохолодження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.