Львівські медики врятували 55-річного чоловіка з гнійною патологією хребта

Пацієнт звернувся зі скаргами нестерпного болю в хребті й затримкою сечі.

У Львівській клінічній лікарні швидкої медичної допомоги лікарі врятували життя 55-річному чоловіку з Яворівщини, провівши операцію на хребті. Чоловік звернувся до лікарів зіі скаргами на нестерпний біль у спині, затримку сечі та виснаження організму.

Раніше в іншому закладі йому ставили діагноз спондилодисцит, тобто запалення міжхребцевого диска і двох сусідніх хребців та множинні гнійники навколо хребта, які перетискають спинний мозок. 

Читайте також: У Львові прооперували Давидка, якому львів'яни збирали кошти на стимулятор нерва діафрагми

«Ситуація складна: сечі немає, нирки відмовляють, тиск низький. Зваживши всі ризики, медики прийняли рішення оперувати», – повідомляють у медзакладі.

За словами медиків, за допомогою малоінвазивних методик спеціалісти ліквідували гнійні вогнища хребта та звільнили спинний мозок.  Після вдалої операції чоловік відчуває значне полегшення, у нього стабільний стан і з’явилося бажання проходити реабілітацію. 

Для довідки

Причинами виникнення спондилодисциту зазвичай є цукровий діабет, інфекційні захворювання нирок, спінальні травми цироз, ревматичні захворювання й навіть тривала алкогольна залежність. 

Найпоширенішими симптомами хвороби є слабкість, біль у попереку або у грудному відділі хребта, який може посилюватися під час ходіння, сидіння чи поворотів у ліжку. Також спостерігають часте порушення сечовипускання і розвиток неврологічних розладів, як-от слабкості в руках, ногах чи затерпання. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.