На Львівщині поліцейські притягнули до відповідальності понад 300 пішоходів-порушників

Триває операція «Пішохід», покликана знизити рівень аварійності на автошляхах Львова та області, а також запобігти травмуванню чи загибелі пішоходів.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Від 1 червня співробітники секторів  реагування патрульної поліції територіальних підрозділів поліції Львівщини та Управління патрульної поліції у Львівській області задокументували 303 факти порушення пішоходами Правил дорожнього руху.

Загалом, від початку 2021 року на дорогах Львова та області сталися 219 дорожньо-транспортних пригод за участю пішоходів, в яких загинули 28 (у тому числі 1 дитина) і травмовані 208 осіб (у тому числі 54 дитини).

З них з вини пішоходів сталися 47 дорожньо-транспортних пригод, в яких 11 осіб загинули та 38 отримали тілесні ушкодження.

Нагадаємо, що від початку літа триває операція «Пішохід», метою якої є зниження рівня травмування пішоходів та інших учасників дорожнього руху. Правоохоронці виявляють та фіксують факти порушення водіями правил проїзду пішохідних переходів, а також порушення Правил дорожнього руху пішоходами. Крім того, поліцейські роз’яснюють пішоходам правила безпечної поведінки на дорогах.

Будьте обережні, бережіть своє життя та здоров’я!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.