У Львові “Дістало-фест”, люди перекрили дорогу

 

Сьогодні, 5 червня, у Львові відбувається загальноміський “Дістало-фест”. Люди перекрили дорогу на Чорновола. Про це інформує Іван Спринський.

Проблеми далеко не лише в мешканців Малоголосківської, просто їм вдалося краще добитися того, щоб їх почули, інформує “Малоголосківська ініціатива”.

Голоско, Замарстинівська, Мазепи, Топольна, Щурата — всюди люди зіштовхуються з повторенням одного й того ж сценарію:

 

  • на місці, де передбачена малоповерхова забудова, виростає бетонне гетто на десяток секцій, по 12–15 поверхів;
  • прибудинкова територія в рази менша від норми і фактично відсутня;
  • інфраструктура критично перевантажена, або відсутня взагалі;
  • там де планувалась школа чи садок, виростає черговий “Авалон”;
  • жодної громадської парковки, немає місця ні для відпочинку, ні для дозвілля. Людям банально не вистачає навіть тротуарів;
  • махінації з землею, змінами зонінгу, будинки приймаються в експлуатацію без підключення до каналізації — цей список можна продовжувати і продовжувати.

Втомившись від бездіяльності чиновників, ігнорування звернень, брехливих обіцянок Садового і чиновників ЛМР, в умовах, коли безкарність чиновників і свавілля забудовників переходить вже всі розумні межі, ми анонсуємо перекриття доріг і масові протестні акції вже цієї суботу — 5 червня!

І просимо приєднатися до “Дістало-фест!!!” усіх, хто хоче жити в місті для людей, а не бетонному гетто з дворами-парковками, де дітей потрібно возити в школу за 5 кілометрів, а замість сонця у вікно світить лампа з квартири сусіднього ЖК.

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.