В Україні не лишилося жодного «злодія у законі», – Данілов

В Україні з 34 «злодіїв у законі» не лишилося жодного, а кримінальних авторитетів залишилося 42 зі 111-ти, зафіксованих на початок року. Про заявив секретар Ради національної безпеки й оборони України Олексій Данілов, передає УП.

Секретар РНБО повідомив про звіт міністра внутрішніх справ Арсена Авакова про реалізацію рішення РНБО від 14 травня 2021 року щодо санкцій до «злодіїв у законі» та «кримінальних авторитетів».

«З початку року на території України знаходилося 34 людини, які мали статус «злодіїв у законі», на сьогодні у нас таких людей нуль. Після рішення Ради нацбезпеки їх було 17, сьогодні жодного злочинця, який є під цими атрибутами у нашій країні (…). У нас було 111 «кримінальних авторитетів», які знаходилися на території України і попали під наші санкції. На сьогодні зі 111-ти лишилися 42, відносно яких сьогодні триває процедура видворення з нашої країни. 36 уже відправилися за місцем свого бажання і 33 перебувають під слідством…», – повідомив Данілов.

Він додав, що найближчим часом вони закінчать ці 42 людини – у нас так само тут буде 0.

Як писав Львівський портал, 2 квітня РНБО запровадила санкції проти топ українських контрабандистів. У список потрапили і двоє львів’ян: ексначальник Рава-Руської митниці та колишній Львівської обласної ради депутат Іван Бокало та Володимир Дідух, відомий як Вова Морда. Також санкції запровадили проти низки компаній зі Львівщини.

Нагадаємо, 29 травня в аеропорту у Львові затримали кримінального авторитета із Закарпаття.

На початку червня у Стрию затримали двох «злодіїв у законі», проти яких раніше Рада національної безпеки та оборони ввела персональні санкції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.