Із гаслом «Слава Україні» та силуетом країни: якою буде форма збірної на Євро-2020

Українська національна збірна виступатиме на Євро-2020 в новій формі. На ній буде напис «Слава Україні!» та обрис мапи нашої держави. Про це у Facebook повідомив президент Федерації футболу України Андрій Павелко.

«Національна збірна Україна виступатиме на Євро-2020 в новій – особливій формі. Головним її атрибутом стане оберіг і символ, дорогий серцю кожного українця. Це найцінніший для всіх нас обрис нашої країни. Єдиної і неподільної батьківщини з Кримом, Донецьком, Луганськом, Києвом, моїм рідним Дніпром, Львовом, Одесою і усіма містами і селами, де головною мелодією з дитинства є мелодія національного гімну. Де на «Слава Україні!» відповідають гаслом «Героям слава!» і яке тепер також буде на формі та надихатиме наших футболістів на нові перемоги», – написав Андрій Павелко.

Нагадаємо, Євро-2020 пройде з 11 червня по 11 липня 2021 року. За планами мав пройти у червні-липні 2020 року, але через пандемію COVID-19 у Європі змагання було перенесено на рік. Турнір відбудеться в 12 різних містах 12-и країн Європи.

Фото та відео: Андрій Павелко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.