Міністр юстиції назвав перших двох осіб, які потраплять до реєстру олігархів

 

Ігор Коломойський та Петро Порошенко можуть потрапити до реєстру олігархів ㅡ підпадають під відповідні критерії. Про це сказав міністр юстиції України Денис Малюська в етері програми «Свобода слова Савіка Шустера», передає “Громадське”.

Критерії відбору людей, що потрапляють до реєстру олігархів, вказані у президентському законопроєкті про деолігархізацію.

 

«У законі вказано, що якщо твій бізнес-партнер є чиновником, вказаним у списку, наприклад, народним депутатом, ти маєш вплив на політичне життя. Партнерів пана Коломойського, офіційних, у Верховній Раді є, і не один. Тому пан Коломойський точно потрапляє», ㅡ сказав Малюська.

Малюська також сказав, що претендентом на внесення до реєстру олігархів є і п’ятий президент України Петро Порошенко. У його політичній силі вважають, що законопроєкт про деолігархізацію спрямований особисто проти Порошенка та кажуть, що таким чином президент Володимир Зеленський хоче захопити владу.

«Істерики зрозумілі, тому що “Європейська Солідарність” усвідомлює, що їхній лідер теж автоматично потрапляє у реєстр, тому що відповідає всім критеріям, і це зрозуміло. Але розплющте очі: закон не писався під окрему людину. Закон писався під олігархічну систему, і він має наслідки. Якщо ви не хочете потрапити до реєстру ㅡ позбудьтесь упливу на політичне життя, залишайтесь зі своїми активами, не підходьте до політики, до ЗМІ», ㅡ уточнив Малюська.

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.