Раптово помер заступник командира полку «Азов» Олександр Павлюк

 

Вчора, 5 червня, раптово помер заступник командира полку «Азов» з тилу Олександр Павлюк з позивним «Чак». Про це повідомив “Азов”.

58-річний старший лейтенант відповідав за матеріально-технічне забезпечення наших воїнів.

Родом Олександр був з смт Рокитне Рівненської області. У 18 років чоловік був призваний на строкову службу та служив у контингенті радянських військ у Німеччині.

 

Влітку 2014 року, чоловік познайомився з бійцями “Азову”, після чого не роздумуючи восени цього ж року вступ у лави «Азову».

Спочатку “Чак” виконував обов’язки обозного в третій сотні полку, потім був заступником по техніці.

“Боєць віддано служив та професійно виконував свої обов’язки, тож згодом став заступником командира полку з тилу. Унікальні організаційні здібності Чака дозволили практично створити і організувати з нуля тилове забезпечення полку, за час служби відновлено та побудовано військові містечка під потреби життєдіяльності підрозділів. Переважна більшість інфраструктурних об’єктів на той час побудована силами «Азову» за рахунок допомоги волонтерів, залучених завдяки діяльності Олександра Павлюка”, — йдеться у повідомленні.

Олександр Павлюк був неодноразово нагороджений високими відзнаками, зокрема нагрудним знаком «За доблесну службу», грамотою від Верховної Ради України, нагрудним знаком «За відзнаку в службі», вогнепальною зброєю та орденом Данила Галицького.

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.