У ЛОДА обіцяють завершити три школи-довгобуди на Львівщині

У Львівській облдержадміністрації обіцяють завершити будівництво трьох шкіл довгобудів в області. Мова йде школу у Суховолі, Братковичах та Гніздичеві. Про повідомив перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик.

За його словами, довгобуд у селі Суховоля – це школа розрахована на 500 навчальних місць. Водночас останні 2 роки жодні роботи на об’єкті не проводилися.

«Поруч знаходиться стара школа, де навчається 430 учнів у дві зміни з 8 до 19:00 години. Умови їхнього навчання теж не найкращі. Одним з пріоритетів ЛОДА на 2022 рік є зрушити це питання з мертвої точки та спільно із Зимноводівською ОТГ завершити вказаний об’єкт», – зазначив перший заступник.

Також цьогоріч в межах програми «Велике будівництво» планують завершити два таких довгобудів – школи в с. Братковичі та смт. Гніздичів.

Нагадаємо, цьогоріч у межах програми «Велике будівництво» на Львівщині реконструюють або збудують 16 інфраструктурних об’єктів. Зокрема, це школи, садочки, спортивні об’єкти, ЦНАПи. На роботи витратять майже 300 млн грн.

Фото: Андрій Годик

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.