Україна переходить на електронні лікарняні

До 31 серпня працюватиме перехідна модель впровадження е-лікарняних.

Із червня по серпень медичні заклади зможуть формувати як електронні лікарняні, так і видавати паперові листи непрацездатності, а вже з 1 вересня відбудеться повний перехід на електронну систему формування таких висновків. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко у Фейсбуку.

«Україна переходить на Е-лікарняні. Повний перехід усіх медичних закладів країни на формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність відбудеться з 01 вересня 2021 року. До 31 серпня працюватиме перехідна модель впровадження е-лікарняних», – написав він.

Читайте також: Стало відомо, які медзаклади на Львівщині продовжать лікувати хворих із Covid-19

За словами міністра, це означає, що з червня по серпень медичні заклади будуть формувати, як медичні висновки про тимчасову непрацездатність, так і видавати паперові листки непрацездатності. Рішення про вид документу, який видається пацієнту для підтвердження його факту тимчасової непрацездатності прийматиме лікар.

Наразі наказ, який регулюватиме це питання, підписаний і вже пройшов експертизу Мін'юсту.

Нагадамо, в березні в МОЗ заявили, що розробка електронних листів непрацездатності або лікарняних наближається до завершення, їх уже тестують. 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.