На Львівщині відкрили нову козину ферму

Молоде подружжя переїхало у село Когути та заснувало свою козину ферму.

Про це повідомляє Суспільне.

Пара Галина та Андрій Маланчаки переїхали зі Львова у село Когути три роки тому. За цей час подружжя встигло облаштувати козину ферму, у якій налічується 50 кіз, та екосадибу.

Подружжя переїхало з міста, аби бути ближчими до природи та виховувати дітей. Під час карантину в Андрія Маланчака був надлишок молока, тому вирішив віддавати його безкоштовно. Привозив молоко у Львів і Новояворівськ, таким чином роздав 60 л молока. Так молоде подружжя вирішило підтримати дух і здоров’я людей під час карантинних обмежень.

«Як тільки ми сюди переїхали, насамперед хотіли завести собаку – незакритий гештальт дитинства. Коли в місті живеш, і не дозволяли ніякого песика-котика. Взяли з притулку собаку-облизаку. Котик, щоб ходив муркотів. Далі почали з козами. Купили декілька породистих кіз і потрохи жителі появлялися», – розповідає Андрій Маланчак.

Зараз сім’я Маланчаків має 50 кіз. Галина з Андрієм навчилися робити сири та йогурти. І мріють розвивати екотуризм.

«Ми не знали, що сюди приїдемо, зробимо ферму будемо розвивати екотуризм. В мене ідея виглядає, щоби робити середовище для розвитку наших дітей і дітей, що приїжджають з батьками сюди. Для того, щоб могти пізнавати світ. Я хочу купити телескоп, щоб вночі дивитися на зірки», – каже Андрій Маланчак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.