На Тернопільщині затримали заступника комісара військкомату, який за 1500 доларів мав визнати чоловіка непридатним для служби (фото)

 

Військовослужбовець вимагав неправомірну вигоду від місцевого мешканця. За цю суму він обіцяв допомогти з ухиленням від проходження військової служби та визнанням чоловіка непридатним для неї. Про це повідомляє пресслужба МВС України.

Військовослужбовця викрили оперативники управління стратегічних розслідувань у Тернопільській області спільно з колегами-правоохоронцями.

Так, 5 червня, фігуранта затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час отримання обумовленої суми «винагороди». Гроші вилучили.

Йому вже повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

 

Наразі, триває досудове розслідування, що здійснюють слідчі теруправління ДБР, розташованого у місті Львові.

За прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди, військовослужбовцю може загрожувати покарання — до десяти років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до трьох років, з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Тернопільська спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері.

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.