Знущався над матір’ю: на Перемишлянщині судитимуть чоловіка

Пустомитівською окружною прокуратурою до суду скеровано обвинувальний акт щодо 49-річного жителя с.Іванівка (Перемишлянський район), який за пів року 15 разів вчиняв домашнє насильство над матір’ю.

Про це повідомляє Прокуратура Львівської області.

Встановлено, що чоловік з кінця листопада минулого року до середини травня цього року понад 15 разів скоював психологічне насильство (ображав та всіляко принижував) над своєю 74-річною матір’ю, за що винуватця неодноразово притягували до адміністративної відповідальності: громадські роботи та штрафи. Крім цього, він у квітні отримав обмежувальний припис, відповідно до якого йому було заборонено наближатися до матері та спілкуватися з нею без її згоди аж до середини липня. Проте це не вберегло жінку від нападів сина – навіть місяця не минуло, як він порушив судову заборону і взявся за старе, за що знову був покараний громадськими роботами.

Враховуючи систематичність вчинення домашнього насильства, порушення заборонного припису та те, що обвинувачений не стає на шлях виправлення, прокурори звернулися до суду, вимагаючи справедливого покарання для домашнього насильника.

Максимальне покарання, яке загрожує обвинуваченому, — два роки позбавлення волі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.