Де у Львові облаштують додаткові Центри вакцинації

Львівська міська рада пропонує МОЗ відкрити в місті ще два додаткові центри вакцинації. Уже підібрані локації, які підходять для цього згідно з усіма протоколами – ТРЦ Forum Lviv та Центр Довженка.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Forum Lviv вже декілька тижнів тестують для можливого відкриття там мобільного пункту вакцинації. Там є третій поверх, де згідно з усіма протоколами можна зробити захід і вихід з різних сторін, місце для трьох бригад медиків і встановлення спеціального ознакування.

У Центрі Довженка є велика сцена, перший та другий поверхи. Важливо, щоб на цій локації на час роботи центру не відбувалось різноманітних заходів, концертів.

Відкриття нових локацій спричинене тим, щоб була більша зручність для мешканців. Якщо кількість вакцини буде дозволяти, то будуть залучати школи в різних районах міської територіальної громади.

«Станом на сьогодні у Львові провакциновано близько 45 тисяч мешканців. Ми спільно з ІТ кластером почали розгортання центрів вакцинації, перший з яких функціонує на базі «Арени Львів». Там бригади повноцінно працюють вже другі вихідні. Бачимо, що сьогодні динаміка нам дозволяє відкривати ще додаткові центри вакцинації. Відтак ми вже готуємо дві додаткові локації. Попередньо йдеться про ТРЦ Forum Lviv та Центр Довженка, зараз узгоджуємо всі деталі і фіналізуємо рішення. Завтра будемо з МОЗ погоджувати всі детальні інструкції та приступати до роботи».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.