Самобуд на вулиці Під Голоском у Львові ще можуть знести

Фото умовне

Прокурори звернулися до суду з проханням знести самочинно збудований об’єкт на земельній ділянці комунальної власності площею 0,45 га на вул.Під Голоском у Львові з компенсацією витрат, пов’язаних зі знесенням цього об`єкта за рахунок забудовника.

Восьмий апеляційний адміністративний суд задовільнив скаргу Львівської обласної прокуратури та скасував ухвалу суду першої інстанції щодо відмови цим судом розглядати позов прокуратури до однієї з будівельних компаній Львова про знесення самочинно збудованого об’єкта на земельній ділянці комунальної власності.

Про це повідомила пресслужба прокуратури Львівської області, пише Dailylviv.

Прокурори звернулися до суду з проханням знести самочинно збудований об’єкт на земельній ділянці комунальної власності площею 0,45 га на вул.Під Голоском у Львові з компенсацією витрат, пов’язаних зі знесенням цього об`єкта за рахунок забудовника. Проте суд першої інстанції позовну заяву повернув, оскільки, на його думку, були відсутні підстави для такого звернення, що і стало причиною подачі скарги у апеляцію.

Відтак, апеляційний суд погодився, що у спірному випадку наявний як державний, так і суспільний інтерес і звернення прокурора до суду спрямоване на задоволення суспільної потреби у відновленні законності щодо забезпечення дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності.

У Львові збудували місто в місті без шкіл і дитсадків (відео)

На вул. Під Голоском замість 2-х висоток буде аж 14-ть

Квартал Під Голоском: виконком додав поверхів для забудовників

Шевченківський районний суд Львова пошкодував державного реєстратора сумнівних земель

Дві маніпуляції ЛМР на п’ятиповерховому будинку біля парку імені Івана Франка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.