У Львові цього року немає коштів на облаштування простору Кузьми

Зараз завершується детальна розробка проєктно-кошторисної документації.

У Львові завершують детальну розробку проєктно-кошторисної документації громадського простору «Місця щасливих людей», який хочуть облаштувати у пам'ять про Андрія «Скрябіна» Кузьменка. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

«Зараз має завершуватися детальна розробка ПКД. Ми пройшли вже дві стадії і зараз на третій – розробка проєкту і ПКД», – каже він.

Попередній загальний кошторис становить 31,8 млн грн. Водночас на потреби кожної районної адміністрації, зокрема і Галицької, цього року з бюджету розвитку виділили всього 30 млн грн.

Нагадаємо, що лідер гурту «Скрябін» Андрій Кузьменко, відомий під псевдонімом Кузьма Скрябін, загинув у ДТП на Дніпропетровщині 2 лютого 2015 року. У Львові минулого року проходили зйомки фільму за його книгою «Я, «Побєда» і Берлін», який вийде на екрани у 2021 році. 

Конкурс на найкращий проєкт із облаштування громадського простору «Місце щасливих людей» на площі Олекси Гасина (на перетині вулиць Стефаника та Коперника) оголосили у серпні 2015 року. Згідно з проєктом, простір охоплюватиме кілька груп та зон, які матимуть різні функції: сцену для вуличних музикантів, лавочки, водні арт-об’єкти, пішохідну зону, зону схилу із місцями для сидінь, зону огороження побутових відходів, зону паркування велосипедів, зону арт-об’єкту «Нерв», урни, арт-об’єкти з дерева та металу, які символізуватимуть діяльність Андрія Кузьменка, підсвічені дерева.

Його мали облаштувати до кінця 2017 року. Як ви він мав виглядати, можна переглянути за посиланням.

Ольга Коваль

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.