У Львові відкриють ще одну унікальну мозаїку, яку ховали багато років

У Львові відкриють для огляду ще одну мозаїку, яка багато років була “схована” від сторонніх очей. Про це повідомив заступник міського голови Львова Андрій Москаленко. Читайте всі новини Львова. 

У Палаці культури «ЛОРТА», що на вулиці Патона у Львові, розташоване ще одне мозаїчне панно, яке було недоступне для огляду багато років. Скоро його зможуть побачити всі охочі. 

Палац культури зараз перебуває у занедбаному стані. Втім, за словами Москаленка, його планують передати у комунальну власність міста. Тож невдовзі тут може запрацювати сучасний освітній молодіжно-дитячий центр. А унікальну мозаїку Миколи Кристопчука зможуть побачити всі охочі. 

Нагадаємо, у Львові відкрили унікальну мозаїку «Імпульс і контроль» Романа Патика, яка понад 10 років була «похованою» під металевою вагонкою супермаркету. З 2009 року вона була захована під металевою вагонкою супермаркету «Фуршет» на вулиці Сахарова, 45 у Львові. Цього року стало відомо, що супермаркет «Фуршет» закрився, тож монументальний шедевр знову побачив світ. Автором унікальної мозаїки є Роман Патик – учень і племінник Володимира Патика, автора відомої мозаїки «Риби», яку у 2019 році знищив забудовник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.