У львівські маршрутки після карантину повернулися кишенькові злодії

 

У Львові після закінчення режиму спецперевезень, який вводився на час посиленого карантину, до салонів міських маршруток повернулися «на роботу» кишенькові злодії.

Про це на своїй сторінці у “Facebook” повідомляє львів’янка, журналіст Світлана Хитрова.

«Поліція і міська влада! У маршрутки повернулися кишенькові злодії. Це у нас закінчився ковід, що міські автобуси (16 зокрема), після подорожчання вартості проїзду на 40 % набивають салони “до упора”? Відділ по протидії кишеньковим крадіжкам зарплату й далі отримує, чи його вже взагалі розформували за відсутності будь-якої реальної роботи? Чи й надалі більшість штатних посад відділу зайняті не операми, а фактично особистими водіями керівного складу поліції області? Може вже час на те, щоб реальні менти повним штатом в достатній кількості ловили щипачів у Львові?», — зазначає у дописі Світлана Хитрова.

 

Як зазначає Світлана Хитрова, «на реакцію не сподіваюся. Просто попереджаю людей, щоб знали, що коли два буйволи вперто не проходять в салон бо їм “нема чим дихати”, а стоять справа і зліва біля входу — це воно. І так — гаманця нема. Прийняли на виході. Бо в салоні сумку пильнувала. Мить. Знаєш, що “прийняли”, бачиш хто. І нічого не можеш зробити».

Вона описує ситуацію так: «Великих сум в гаманці не ношу. Дрібні. Карток теж там не складаю. Були потрібні рецепти для мами і деякі квитанції. Ну, і гаманець доведеться купувати новий. Поряд лежала коробка з золотим комплектом перстень і кульчики. Носила в ремонт. Не додивилися видать».

Автор допису відмічає, що «командиру» бригади років 50 плюс. Явний антиковідник. Принципово без маски. “Задихається”. Веселий, нахабний. Сивуватий вже. Не ляканий. З ним працює два шнурка, років 20–30. Важко зорієнтуватися, бо виглядають втомленими нарами і вірогідно наркотиками. Всі високого зросту. Без зайвих кіло».

 

 

 

 

 

Tags: злодії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.