У Львові десять днів відзначатимуть 20-річчя візиту святого Папи Івана Павла ІІ: програма

Наприкінці червня у Львові відзначатимуть 20-річчя візиту святого Папи Івана Павла ІІ до нашого міста. З цієї нагоди у місті Лева з 19 до 28 червня триватимуть святкові заходи. Читайте всі новини Львова за сьогодні.

За словами директора департаменту «Адміністрація міського голови» Євгена Бойко, святкова програма є достатньо широкою та складається з двох частин: з міської та з церковної.

«Насправді те, що Папа, вже святий, Іван Павло ІІ, був у нас у Львові, – це дуже велика честь для нас. Адже він міг відвідати інші міста України, чи обмежитися лише Києвом. Тому ми хочемо, щоб історія його перебування тут не стерлася з пам’яті, і Львів – місто, яке відвідав святий Іван Павло ІІ, бере на себе таку ініціативу на всеукраїнському рівні гідно і достойно відзначити цей державний і пастирський візит», – повідомив керівник пресслужби Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Павло Дроздяк.

У Львові десять днів відзначатимуть 20-річчя візиту святого Папи Івана Павла ІІ. Програма: Львівська міська рада

Нагадаємо, у Львові з’явився проспект Святого Івана Павла ІІ. Сьогодні, 20 травня, під час сесії львівські депутати  перейменували вулицю Хуторівку.

1 Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.