У Львові виділили кошти на подорожі для людей з розумовою неповносправністю

150 тисяч гривень були скеровані для групи дорослих осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень, яких супроводжували асистенти-волонтери, побувала у Раковці.

Про це повідомила пресслужба ЛМР.

У подорожах беруть участь півсотні осіб з розумовою неповносправністю, а також асистенти та волонтери, які їх супроводжуюють. У Раковці волонтери організували для учасників мандрівки цікаве дозвілля – ігри, спортивні активності, конкурси. Також усі побували біля найвідомішого місця Раковця – чудотворного джерела. Звичайно, для учасників мандрівки приготували смачний обід.

У планах ще подорожі в Домажир, Страдч, Дрогобич та Унів. Крім того, заплановано триденну подорож в с. Ясениця-Замкова, де учасники подорожі житимуть на базі відпочинку. Для мандрівників там організують похід на природу, до річки або в гори, спортивні ігри на природі, настільні ігри.

«Цей захід спрямований на активну соціальну реабілітацію та адаптацію у суспільстві і в побуті 50-ти дорослих людей з розумовою неповносправністю, їх соціалізацію, прийняття у міських громадах, піднесенню їхньої самооцінки, на забезпечення моральної підтримки для їхніх родин, а також набуття більшого практичного досвіду 24 асистентами і волонтерами», – додали у ГО «Лярш-Ковчег».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.