Центрів вакцинації буде більше: ще два – у Львові і чотири – в районах

Планується збільшення кількості локацій для облаштування Центрів вакцинації.

Про це на сьогоднішньому брифінгу щодо епідситуації в області розповів регіональний координатор з вакцинації від коронавірусної інфекції у Львівській області Олег Когут, пише Dailylviv.

«Опрацьовується питання відкриття двох локацій – у ТРЦ «Форум» (планується робота трьох медичних бригад) та у кінопалаці О. Довженка (чотири бригади). Також передбачається облаштування центрів вакцинації в інших містах Львівщини – Дрогобичі, Трускавці, Стрию, Червонограді. На разі, обговорюємо варіанти локацій для розміщення Центрів у цих містах», – розповів Олег Когут.

«Щодо ТРЦ «Форум», то організація Центру планується у приміщеннях останнього поверху», – зазначив координатор з вакцинації від коронавірусу на Львівщині.

Також Олег Когут розповів, що найближчими днями очікується  прибуття на Львівщину чергової партії вакцини «Astra Zeneca» для щеплення осіб, що повинні отримати другу дозу цієї вакцини –  це близько 60 ти осіб. Зараз вакцинують працівників сфери освіти – вакциною «Pfizer». З категорії освітян залишилася ще одна група, яку потрібно провакцинувати,  – ті освітяни, які братимуть участь у вступній кампанії.

Вакцинація на Львівщині в цифрах:

    за останню добу провакцинували 3339 осіб;
    станом на сьогодні в області провакциновано 93 315 осіб (одна доза – 86 183, дві дози – 7132);
    на разі Львівщина знаходиться на третьому місці по темпах вакцинації в Україні після міста Києва (160 592 особи) та Дніпропетровської області (123 204);
    по Львівській області вакциною  «Covieshield»  провакциновано – 38 403 особи, «Astra Zeneca» – 24 560, «Coronavac» – 19 612, «Pfizer» – 10 740 осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.