У спорткомплексі “Шахтар” оригінально вирішили питання туалетів для людей з обмеженими можливостями (ФОТО)

 

Після ремонту у спорткомплексі «Шахтар» міста Червонограда, з’явилися туалети для доступу маломобільних груп населення, «відкритість» яких обурила містян і користувачів спортивного комплексу.

Як повідомляє «Громадська рада м. Червоноград» у “Facebook”, «чого лише вартий туалет в який скоро на огляд будуть водити екскурсії та туристів, як яскравий приклад недолугого підходу, недбальства та неповаги до всіх нас. Бо ж відкриваємо робочий проект реконструкції спортивного комплексу “Шахтар” і бачимо, що виявляється: “Туалети, роздягальні, сантехнічні приміщення мають бути переобладнані для доступу маломобільних груп населення і це має бути перевагою даного спорткомплексу, щоб всі учасники спортивно-оздоровчих заходів мали можливість брати участь».

 

Як зазначається, «хто і коли понесе відповідальність за те, що нагло обкрадає нас, наших з вами дітей, осіб з обмеженими можливостями і зовсім не старається створити відповідні умови для заняття спорту в рідному місті!?».

«В червоноградському спорткомплексі «Шахтар» зробили туалети… Як вам така ідея відкритості один перед одним?!», — зазначається у коментарі до світлини.

 

 

 

 

 

Tags: туалет

1 Відповідь

  1. Анонім :

    А фото чому ніколи немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.