Аграріїв Львівщини запрошують на аукціон з продажу прав оренди землі

У середу, 23 червня, відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди двох земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної форми власності на території Великомостівської ТГ. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської облдержадміністрації.

Пропоновані ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва перебувають:

– на території Великомостівської ТГ (Великомостівська м.р.) Червоноградського району.Площа ділянки, що пропонується на торгах – 5,97 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 1783,75 грн. Детальніше за посиланням: torgy.land.1.

– на території Великомостівської ТГ (Великомостівська м.р.) Червоноградського району.Площа ділянки, що пропонується на торгах – 9,85 га. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 11118,53 грн torgy.land.2.

Місце проведення торгів: Львівська область, Червоноградський район, м. Великі Мости, вул. Т. Шевченка, 9. Початок земельних торгів об 11:00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 08:00 до 10:40 год.

Останній день прийому заяв 16 червня 2021 року до 16:30 год.

«Однією з переваг земельних аукціонів є те, що усі необхідні процедури щодо формування земельної ділянки та її державної реєстрації виконує організатор торгів до їх проведення. Крім цього, договір оренди земельної ділянки укладають з переможцем безпосередньо в день проведення торгів», – повідомила директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьман.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.