Візуалізація: у Винниках збудуть пішохідний міст на 20-метровій висоті

У Винниках збудуть пішохідний міст на 20-метровій висоті. Це буде нова оглядово-прогулянкова зона для пішоходів. Читайте новини Львова на VG Львів.

Як повідомили у Винниківській міськраді, цей проєкт – частина цілісного задуму створення нової мистецької локації, методом добудови і надбудови культурного центру «Дозвілля».

У Винниках збудуть пішохідний міст на 20-метровій висоті. Фото: Винниківська Міська Рада

«Проєкт галереї сучасного мистецтва – задум винниківських митців Софії Огоновської і Лева Левківа, архітектором проєкту став винниківчанин Тарас Притула під кураторством кандидата технічних наук, доцента кафедри будівельних конструкцій та мостів Інституту будівництва та інженерії довкілля Національного університету «Львівська політехніка», винниківчанина Ігоря Кархута», — йдеться у повідомленні.

У Винниках збудуть пішохідний міст на 20-метровій висоті. Фото: Винниківська Міська Рада

За словами депутата Львівської облради і голови бюджетної комісії Володимира Квурта, дорога буде розташована у Винниках, спускаючись від «Тютюнової фабрики». Міст підніматиметься від повороту вгору на висоту майже 20 метрів і потраплятиме у «Дозвілля», повідомляє Tvoemisto.tv. 

Винниківська міська рада оплатила перший етап робіт ще минулого року у вересні. На реалізацію всього проєкту разом з добудовою корпусу потрібно 10-15 мільйонів гривень.

Нагадаємо, у Львові проведуть масштабну реконструкцію території довкола залізничного вокзалу. 

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.