З липня Німеччина змінить правила в’їзду для українців

Від 13 червня Німецький уряд не вважатиме країнами з високим ризиком поширення коронавірусу Україну, а також ще 13 країн.

Якщо ситуація із захворюваністю на Covid-19 в Україні не погіршиться, то з 1 липня українці, зможуть в’їжджати до Німеччини без ПЛР-тестів на Covid-19, довідок про вакцинацію та без самоізоляції. Німеччина вилучила Україну з переліку регіонів із високим ризиком поширення корона вірусу. Про це в п’ятницю, 11 червня, повідомили в Інституті Роберта Коха.

Від 13 червня Німецький уряд не вважатиме країнами з високим ризиком поширення коронавірусу Україну, а також ще 13 країн. Рішення набуває чинності з 13 червня.

Нині в’їжджати в Німеччину можна літаком, якщо є негативний результат тесту на коронавірус, доказ повної вакцинації (але лише затвердженими в ЄС препаратами) чи свідоцтво про одужання від Covid-19 – незалежно від того, з якої країни люди прибувають, пише «Громадське».

Після прибуття до Німеччини українці мали пройти 10-денну самоізоляцію. Наземне сполучення (потягами, автомобілями чи автобусами) Німеччина взагалі поки не дозволяє.

1 Відповідь

  1. А россияне через трубу Поток2.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.