У Львові біля парку «Залізна вода» збудують два житлові будинки. Візуалізація

Старі будівлі на їхньому місці знесуть.

Виконком Львова погодив будівництво житла на вулиці Ярославенка,23 та 23А. Старі будівлі на їхньому місці знесуть.

За адресою вул. Я. Ярославенка, 23-А ТзОВ «Львівський вал» зведе багатоквартирний 6-поверховий житловий будинок із вбудованими нежитловими приміщеннями та підземною автостоянкою. 

Ця ділянка належить до категорії земель житлової та громадської забудови. Функціональне призначення земельної ділянки – зона багатоквартирної житлової забудови на 5-9 поверхів.

Також на вулиці Я. Ярославенка, 23 львів'янин Михайло Бурій побудує багатоквартирний житловий будинок з вбудованими нежитловими приміщеннями та підземною автостоянкою. Забудовник обіцяє відтворити архітектурні елементи існуючої вілли.

Будівництво вестимуть в межах історичного ареалу Львова. Висота будинків не має перевищувати 18 метрів.

Зазначимо, що за даними платформи Youcontrol, ТзОВ «Львівський вал» зареєстроване у серпні 2020 року. Його засновником є Юрій Авдейчик. Він балотувався до Львівської міської ради 7 скликання від партії «Європейська солідарність» у 2015 році, але не пройшов. Зараз він очолює Львівську обласну організацію «Українська стратегія Гройсмана». Йому також належить ТОВ «Погулянка», крім того він є керівником у компанії «Паща лева», яка належить синові Ярослава Дубневича Юрієві.

Христина Гоголь

Візуалізація із виконкому ЛМР

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.