В Академії сухопутніх військ вшанували першого випускника, який загинув на Сході

 

Сім років тому, 14 червня 2014 року, близько першої години ночі під час заходу на посадку на аеродром міста Луганськ військовий літак ІЛ-76 МД, в якому перебували українські воїни, був підступно збитий російськими окупантами. Про це повідомив генерал-лейтенант, начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного Павло Ткачук.

Внаслідок катастрофи весь особовий склад десанту та екіпаж літака загинули. Серед них був випускник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного старший лейтенант Віталій Бахур.

Він завершив навчання у нашому навчальному закладі 2010 року за спеціальністю «Бойове застосування та управління діями підрозділів наземної артилерії», після чого проходив службу на офіцерських посадах у 25-й повітряно-десантній бригаді.

 

Віталій Бахур став першим випускником Національної академії сухопутних військ, який поклав своє життя, захищаючи Україну від навали російських загарбників.

Указом Президента України № 543/2014 від 20.06.2014 року старший лейтенант Віталій Володимирович Бахур нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

За вже усталеною традицією, вшанували сьогодні світлу пам’ять офіцера та всіх полеглих у тій страшній катастрофі на Алеї слави випускників Національної академії, разом із військовими капеланами помолились за упокій душ воїнів та запалили лампадки біля стели із викарбуваними іменами полеглих у війні вихованців навчального закладу.

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.