Більше 20 рейсів за день. Як відбуваються польоти в аеропорту «Львів»?

 

Літня Навігація набирає все більших обертів! Понад 20 рейсів в день, виконуються у різні міста Європи та Азії з аеропорту «Львів». Сезон подорожей для Львівських пасажирів триває!

Польоти у Львівському летовищі тривають з ранку, аж до самої вечора.

Відкриває льотний день, внутрішній рейс до столиці. Слідом один за одним починають прибувати рейси з теплих країн, зокрема з міст Туреччини та Єгипту, що забрати наших туристів на такий омріяний відпочинок.

Після чартерних рейсів починають прибувати літаки з країн Європи, як лоу-кост компаній та і класичних перевізників.

Першим прибуває рейс з Німеччини, зокрема нещодавно запущений прямий рейс з міста Лева до Франкфурта. Згодом на глісаді з’являється літак, який вже зовсім скоро здійснить посадку та доставить пасажирів з Варшави у Львів. Після ще декількох чартерних рейсів, прибуває літак і зі столиці Австрії, Відня.

Ще один внутрішній рейс та вже у зворотному напрямку “Київ–Львів”, який літає декілька разів на день. Поступово, жаркий літній день переходять у яскравий захід сонця під час якого, здійснює посадку літак зі Стамбула. Ще декілька рейсів з різних міст Європи, які виконують лоу-кост компанії. І знову прибуває літак одного з найбільших міст Туреччини та на цей раз іншої авіакомпанії.

Насолодившись відпочинком на березі моря з Бодрума вилітає відпочинковий рейс, який здійсню посадку майже на завершенні заходу сонця.

Завершує основну частину польотів, вже традиційно регулярний рейс з Києва, який привезе пасажирів, як з різних міст України, так і з різних куточків світу.

Фото: Юрій Танчин, Василь Садовий

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.