Наступного тижня відкриють всі пункти пропуску на українсько-польському кордоні – ДПСУ

 

З 23 червня відкриють всі пункти пропуску на українсько-польському кордоні, які раніше були закриті. Зокрема, запрацюють пункти Смільниця, Угринів та Устилук.

Про це повідомив начальник управління прикордонного контролю Держприкордонслужби Юрій Лисюк, пише Суспільне.

“Найближчим часом приймається рішення польським урядом і нас буде офіційно проінформовано, що з 00:00 23 червня будуть відкриватися пункти пропуску, які наразі закриті з польської сторони”, – розповів Лисик.

За його словами, наразі черги спостерігаються на пунктах пропуску Краківець, Шегині, Рава-Руська, проте завдяки відкриттям інших пунктів пропуску, це дасть змогу розвантажити ці пункти.

Наразі до Польщі мають право на в’їзд: громадяни Польщі та члени їх сімей, студенти, які навчаються у Польщі, іноземці з картою поляка тощо.

Для в’їзду до Польщі потрібно надати довідку про негативний результат ПЛР-тесту (англійською чи польською мовою), та зробити тест вже на території Польщі, аби уникнути карантину. Водночас люди, щеплені вакциною від COVID-19, допущеною для використання в Європейському Союзі, – звільняються з карантину.

Раніше Держприкордонслужба змінила вимоги для перетину кордонів іноземцями через встановлення “зеленого” рівня епідемнебезпеки.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.