Оплатили заставу. Пам’яткоохоронця Василя Петрика випустили зі СІЗО за 567 тисяч грн

Вчора його взяли під варту на два місяці.

За львівського пам’яткоохоронця Василя Петрика, якого вчора взяли під варту через підозру у злочинних діях з метою привласнення 1 млн грн державних коштів, внесли заставу у розмірі 567 тисяч грн. Про це повідомив Василь Петрик на сторінці у Фейсбук. 

«Важливо було зібрати та оплатити цю суму наступного дня після рішення, адже немає гарантії про безпеку в СІЗО. Щиро вражені швидкою реацією та поширеннями, ви – неймовірні!», – пише Василь Петрик. 

Читайте також: Львівська обласна прокуратура повідомила про підозру пам’яткоохоронцю Василю Петрику

Нагадаємо, що Львівська обласна прокуратура повідомила про підозру чотирьом особам за фактом заволодіння бюджетними коштами, зокрема і Василю Петрику. Йдеться про понад 1 млн грн, які отримали у грудні 2020 року під час реставрації археологічної пам’ятки національного значення «Древній Звенигород». 

«Василя Петрика таки початково взяли на два місяці під варту з можливістю виходу під заставу у розмірі 567 тисяч гривень. Засудили попри те, що вся його "справа" виглядає шита білими нитками і має купу дивних нюансів», – повідомила вчора, 16 червня, після засідання суду журналістка Ярина Коваль. 

У себе на Фейсбуку Василь Петрик пояснює, що це – наклепи, які не мають нічого спільного з реальністю. За його словами, опоненти прагнуть через тиск змусити його відмовитись від роботи над документацією щодо внесення Миколаївської фортеці до переліку пам’яток, а також позбутися його як новопризначеного начальника управління охорони об’єктів культурної спадщини Львівської ОДА. Детальніше про спробу знищення Миколаївської фортеці, читайте у матеріалі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.