У Львові за кошти, вторговані з фестивалю «Французька весна», планують закупити медобладнання

Два апарати ШВЛ планують придбати для міської дитячої лікарні у Дрогобичі.

Під час завершення «Французької весни 2021» у Львові Ротарі Клуб Львів Інтернешнл і Альянс Франсе планують запустити спільну благодійну ініціативу. Частину коштів, виручених із квитків на фестиваль, спрямують на закупівлю медичного обладнання.

Стандартна ціна квитків на завершальні дні фестивалю, що відбудеться 3 та 4 червня, коштує 300 грн, проте зараз квиток можна придбати зі знижкою 50 грн, тобто за 250 грн на 2 дні, використовуючи спеціальний лінк Ротарі, який і дозволяє прийняти участь у благодійному зборі коштів. 

За словами організаторів, у червні планують придбати два апарати ШВЛ для Міської дитячої лікарні в Дрогобичі. Обладнання уже зарезервували.

За останній рік Ротарі клуб Львів Інтернешнл зібрав 108 450 доларів. Спільно з партнерами з Німеччини і Франції вони організували 25 фур обладнання гуманітарною допомогою для лікарень та інших соціальних закладів.

Наступна мета – це обладнання для реабілітації на суму 46 000 доларів.

Нагадаємо, в Україні проходить щорічний фестиваль французької культури «Французька весна 2021». Це 17-ий щорічний фестиваль, який минулого року довелося скасувати через пандемію коронавірусу. Цьогоріч організатори хочуть, щоб більше людей могли ознайомитися з мистецькими творами, послухати французьку музику та подивитися допрем’єрні покази культових французьких стрічок 2019-2020 років.

Партнерська публікація

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.