Як потрапив ніж до в’язнів, невідомо: на Буковині покінчив життя самогубством ув’язнений

 

Стали відомі подробиці загибелі в’язня Сокирянської виправної колонії, який покінчив життя самогубством. Про це повідомляє molbuk.ua

Чоловік наклав на себе руки у Сокирянській виправній колонії, він був засуджений за умисне вбивство двох осіб та крадіжку.

Кореспондентці видання керівник Сокирянської філії бюро судово-медичної експертизи у місті Чернівці Артур Баранюк, повідомив, що чоловік перебував у камері, в якій відбували покарання шестеро людей.

“Будь-яка смерть, яка сталася не через захворювання, є насильницькою. У даній ситуації – це самогубство із заключенням “гостра масивна зовнішня кровотеча внаслідок при життєвої отриманої рани з ушкодженням кровоносних судин”. Коли почали слідчі розбиратися у цій ситуації, то вони розповіли, що у камері перебували шестеро чоловіків. У них була кухня із електричною плитою. А як потрапив ніж до в’язнів, невідомо. 16 червня охоронець камери виводив усіх на прогулянку. П’ятеро погодилися, а шостий відмовився кудись йти. Сказав, що хоче побути у камері. Коли його сусіди вийшли, через декілька хвилин наглядач почув шум, ніби щось впало, та дивні хрипи. Коли зайшов туди, побачив, що той закривавлений“, – повідомив пан Артур.

Нагадаємо, що чоловіка засудили до 14 років позбавлення волі через вбивство двох людей та крадіжку.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.