В Академії сухопутніх військ відбувся випуск молодих офіцерів

 

Сьогодні, 19 червня, у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки відбувся урочистий ритуал випуску молодих офіцерів Академії сухопутних військ. Про це інформує пресслужба ЛОР.

Випускників привітали вище військово-політичне керівництво держави, представники влади та органів місцевого самоврядування Львівщини й Львова, представники духовенства, військовослужбовці країн-партнерів, рідні й близькі лейтенантів.

«Сьогодні лави українських захисників поповнилися 572-ма висококваліфікованими військовими фахівцями, які мужньо стоятимуть на захисті нашої Батьківщини. Особливо приємно, що серед них — 48 випускниць.

Ви — наша гордість! Приклад військової честі, професіоналізму, мужності та вірності українському народу.

Ваш життєвий вибір на користь військової служби, переконана, був здійснений не просто так. Це ваша справжня воля та віра в наші Збройні сили України — одну з найсильніших армій в Європі.

Надзвичайно приємно чути, що кожен п’ятий сьогоднішній випускник — учасник бойових дій на сході України, який вступив на навчання в Академію безпосередньо з фронту. 10 цьогорічних випускників — за мужність і героїзм, виявлені під час війни, вже нагороджені державними нагородами.

Велика шана та уклін вам за те, що ми сьогодні тут і можемо мирно святкувати ваш випуск.

Окрему подяку сьогодні хочу висловити батькам випускників, які підтримали, допомагали та знайшли в собі мужність не перечити у виборі своїх дітей – вступити до лав Збройних Сил України, обрати нелегку, але благородну долю офіцера.

Львівщина пишається тим, що має Національну академію Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Цей заклад відіграє значну роль в системі підготовки військових фахівців та є провідним освітнім та науковим закладом Сухопутних військ Збройних Сил України.

Щиро дякую колективу академії за самовіддану та наполегливу працю у підготовці офіцерів-патріотів, справжніх професіоналів та вірних захисників», — повідомила під час виступу голова Львівської обласної ради Ірина Гримак.

Начальник Національної академії Сухопутних військ, генерал-лейтенант Павло Ткачук побажав молодим лейтенантам щастя, здійснення мрій, звитяжних успіхів на почесній стезі захисника Батьківщини:

«Україна. Честь. Відвага. Це гасло нашої академії, яку ви 5 років тому обрали для свого навчання. За роки курсантської юності ці слова стали змістом вашого життя. А віднині вони — ваш дороговказ, ваше покликання, ваша місія.

Ви обличчя нашої армії, ви надія нашої держави. Відтепер доля та майбутнє нашої країни у ваших руках».

Цьогоріч у Національній академії сухопутних військ випускається 572 молодих лейтенанта. 9 випускників Національної академії сухопутних військ закінчили навчання з відзнакою та золотою медаллю.

Серед цьогорічних випускників — 108 учасників бойових дій на сході України, які вступили на навчання в Академію безпосередньо з фронту. 10 цьогорічних випускників за мужність і героїзм, виявлені під час війни, нагороджені державними нагородами.

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.