З України видворять кримінального авторитета, який відбував покарання на Львівщині

56-річного громадянина Вірменії за прізвиськом “Дід”, якого у липні минулого року видворили з України із забороною в’їзду на 15 років, учетверте відправлять за межі країни.

Неодноразово судимий чоловік має суттєві зв’язки з криміналітетом. Відомий за прізвиськом «Дід». Відбував 12-річне покарання у виправних колоніях на Херсонщині та Львівщині — там мав статус так званого «смотрящого». Про це повідомив Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України, пише Dailylviv.

У лютому 2019 року суд прийняв рішення про його видворення за межі України. Однак через два місяці він повернувся в Україну – і його знову затримали. Вдруге його видворили у серпні 2019 року із забороною в’їзду на п‘ять років.

Змінивши ім‘я, «Дід» повернувся в Україну літаком у жовтні 2019 року. Через rкілька місяців правоохоронці викрили зловмисника. 

Третє видворення «авторитета» відбулося у липні 2020-го. Тоді йому заборонили в’їжджати в Україну до 2035 року. Однак і це не зупинило чоловіка від спроби вкотре прибути в державу для поширення свого злочинного впливу. 

Оперативники управління стратегічних розслідувань у Закарпатській області та в місті Києві отримали інформацію про чергову спробу незаконного повернення  «авторитета»  в Україну через пункт пропуску Волинської митниці. 

Учора, 18 червня, правоохоронці затримали «Діда» на підставі рішення суду. За його рішенням  «авторитета» поміщено до пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні, з подальшим примусовим видворенням.

Заходи проводили спільно з Державною міграційною службою в місті Києві та Київській області.

На Прикарпатті кримавторитета посадили в ізолятор, а потім перевезуть в іншу колонію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.