У Краківці перехопили контрабанду в гуманітарці з Нідерландів на 840 тисяч грн

Чергову контрабанду серед гуманітарки, ввезеної в Україну з-за кордону, виявили у пункті пропуску «Краківець-Корчова». Під час огляду товару, який доставляли з Нідерландів одній з українських благодійних організацій, виявили контрабандні батареї та акумулятори до них на майже 840 тисяч грн. Про це інформує пресслужба Держмитслужби України, передає Львівський портал.

Днями незаконне перевезення товару виявили галицькі митники в пункті пропуску «Краківець-Корчова» митного поста «Яворів». Під час огляду транспортного засобу, на якому з Нідерландів ввозили вантаж гуманітарної допомоги на адресу однієї з українських благодійних організацій, зафіксували переміщення незадекларованих товарів.

У декларації вказувалося, що на територію України ввезено медичну техніку та вироби медичного призначення, які мають ознаки користованих. Разом з тим, серед вказаного вантажу працівники митниці виявили нові детектори (монітори) до акумуляторних батарей та акумуляторні батареї торговельної марки «LogicPower» LP12-3.2. Зазначається, що відомості про ці товари були відсутні у некомерційних рахунках-проформах.

Відтак, за фактом незаконного перевезення товарів на митну територію територію України складено протокол про порушення митних правил за ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України стосовно керівника Нідерландської компанії-відправника товару.

Виявлені контрабандні батареї та детоктори вилучені. За інформацією Держмитслужби, попередня орієнтовна вартість товару становить близько 840 тисяч грн.

Фото Держмитслужби України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.