У храмі Різдва Пресвятої Богородиці виставили до почитання ікону з мощами Івана Павла ІІ

Сьогодні, 21 червня, у храмі Різдва Пресвятої Богородиці у Львові виставили до почитання ікону з мощами святого Папи Івана Павла ІІ. Помолитися перед образом можна буде до 26 червня.

Про це повідомляє пресслужба ЛМР.

“У цій іконі є часточка крові святого Папи, яка була зібрана, коли 13 травня 1981 року на Понтифіка був здійснений замах. Це реліквія першого ступеня. Користаймо, просімо святого про заступництво, про мир, про правильне розуміння нашого життя. Щоб ми ходили тою стежкою Божих заповідей, а властиво ішли тою дорогою, якою є сам Христос”, – розповів парох храму Різдва Пресвятої Богородиці, о. Орест Фредина.

23 червня о 19.00 год охочі зможуть долучитися до особливого моління на вервиці, яка колись належала св. Папі Іванові Павлові ІІ. Щодня з 21 до 27 червня відбуватиметься зачитування енциклік святого Папи Івана Павла ІІ. Окрім того, вірян закликають популяризувати пам’ятну дату у соціальних мережах, розробили спеціальний хештег.

Особливою локацією візиту св. Папи Івана Павла ІІ до Львова свого часу стала територія храму Різдва Пресвятої Богородиці на Сихові. Тому 27 червня об 11.00 год. площі перед храмом відбудеться святкова Архиєрейська Літургія, яку очолить Глава УГКЦ Блаженніший Святослав. Транслюватиме подію «Живе Телебачення». Від парафії також організовують велопрощу, лекторії, реколекції. До почитання виставлять ікону з мощами св. Папи Івана Павла ІІ.

25 червня у Митрополичій Базиліці Внебовзяття Пресвятої Діви Марії відбудеться святковий концерт. На площі біля храму св. Івана Павла ІІ РКЦ покажуть театральну виставу «Папа у Львові» від театру «Еммануїл». 26 червня звершать святкову Месу у храмі св. Папи Івана Павла ІІ РКЦ та освятять пам’ятник святому Івану Павлу ІІ.

Прикметно, що 24-28 червня на території міста Львова у локаціях, де перебував Папа Івана Павло ІІ, діятиме «мобільний музей», де можна буде побачити особисті речі Святішого Отця. Увіковічнять пам’ятну дату й у екологічний спосіб: 25 червня висадять рідкісні дерева на місцях, де побував св. Папа Іван Павло ІІ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.