До Львова привезли мощі святого Івана Павла ІІ: утворилася велика черга

Перед храмом Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ, що у Сихівському районі Львова, утворилася довжелезна черга. У понеділок, 21 червня, там виставили до почитання ікону та мощі святого Івана Павла ІІ. 

Не забудьте підписатися на канал Lviv.vgorode.ua в Telegram.

В іконі вмонтована часточка крові святого Папи, яку зібрали після замаху на Івана Павла ІІ 13 травня 1981 року на площі Святого Петра в Римі. Святиню привезли з Кракова, з благословення кардинала Станіслава Дзівіша, багатолітнього особистого секретаря Папи Івана Павла ІІ.

“Тіло людини залишається храмом Духа Святого. Через почитання часточки мощей св. Папи ми зможемо бути поруч з людиною, яка була духовно наближена до Господа і вела нас дорогою істини. Крім того, ми будемо вчитися з його навчань, його слова і просити в нього ласки любити Бога так, як він це робив. Іван Павло ІІ закликав не боятися. Зокрема не боятися бути святими, змагатися за правду. Це єдиний шлях, яким має йти християнин”, — розповів настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці зазначає отець Орест Фредина.

У Львові дівчина заручилася з Ісусом Христом: весільні фото

У понеділок, 21 червня, у Львові виставили до почитання ікону та мощі святого Івана Павла ІІ. Фото: скріншот із відео.

Хоча перед храмом Різдва Пресвятої Богородиці у Львові й утворилася велика черга до почитання ікони та мощей святого Івана Павла ІІ, втім у церкві все відбувається згідно з карантинними обмеженнями. Люди з розумінням ставляться до цього. 

Іван Павло ІІ — 264-й Папа Римський і перший в історії Папа-слов’янин. Він перебував на чолі Католицької церкви протягом двадцяти шести з половиною років, що є другим за тривалістю понтифікатом після Папи Пія IX, який займав цю посаду 32 роки. 

Помолитися перед образом можна буде до 26 червня.

Додавайтеся у Viber і підписуйтеся на нас в Instagram. Обговорити цю новину можна на нашій сторінці у Facebook.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.